D-SMART KAMPAYALARI İÇİN 04522140300 NUMARASINI ARAYABİLİRSİNİZ D-SMART KAMPAYALARI İÇİN 04522140300 NUMARASINI ARAYABİLİRSİNİZ D-SMART KAMPAYALARI İÇİN 04522140300 NUMARASINI ARAYABİLİRSİNİZ D-SMART KAMPAYALARI İÇİN 04522140300 NUMARASINI ARAYABİLİRSİNİZ

Cvs Dn 7033 Reyna Saç Kurutma Makinesi

  • 399,00 TL
Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
• Max. 1400W | 220V-240V~ | 50/60Hz • 2 Hız Kademeli • 3 Kademeli Sıcaklık Ayarı • Soğuk Hava Özelliği • Katlanabilme Özelliği • Kolay Asma Halkası • Fön Başlığı Aksesuarı • Sık ve Modern Tasarım

Fiziki görünüşün önemli bir parçasını oluşturan saçlar, en özenli bakımı hak eder. İyi bir temizlik ve hassas bakımdan sonra kurutma aşaması ile saç bakımı sona erer. Saçların kurutma işlemi, en az bakımı kadar önem taşır. Bu aşamada doğru bir saç kurutma makinesi tercihi ile ideal kurutma sağlanabilir. Cvs markası tarafından üretilen DN 7033 Reyna saç kurutma makinesi aradığınız özelliklere sahip olabilir. Birçok özelliği ile öne çıkan cihazın soğuk hava, dar başlık aparatı ve hız ayarının olması kullanıcıları memnun eder.

Reyna Saç Kurutma Makinesi ile Hacimli Saçlar

Doğru bir saç kurutma makinesi ile hacimli saçlar elde etmek mümkündür. Reyna saç kurutma makinesinin 3 kademe ısı ayarı ve 2 kademe hız ayarı ile istediğiniz hacme kavuşmanız mümkündür. Düz başlığı ile saçlarınıza kolaylıkla fön çekebilir ve hak ettiği özeni gösterebilirsiniz. 1400 watt motor gücü bulunan cihazın performansı idealdir. 2 kademe hız ayarı bulunan cihazı saç yapısına göre ayarlayabilir ve kurutma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Isı ayarı ve soğuk hava özelliği ile ince telli saçlara soğuk veya ılık, kalın telli saçlara ise sıcak hava uygulayabilirsiniz. Katlanabilir yapısı ile yerden tasarruf sağlayan bu ürün, sizler için doğru bir tercih olabilir. Cvs DN 7033 Reyna saç kurutma makinesi satın alarak, beklentinizin karşılığını alabilirsiniz.

Reyna Saç Kurutma Makinesi Kullanımı

Saç kurutma makinesinin doğru kullanımı, saçın şekillenmesi ve zarar görmemesi için önemlidir. Islak saç havlu ile iyice kurutulduktan sonra makine en düşük ayardan başlayarak açılabilir. Saçınıza 15-20 cm mesafeden kurutma yapmanız saçın zarar görmesini engeller. Bunun yanı sıra özellikle fön çekmek istediğinizde soğuk hava ayarını kullanabilirsiniz. Cvs DN 7033 Reyna saç kurutma makinesi soğuk hava özelliği ile avantaj sağlar. Yaz aylarında veya saçınızın hassas dönemlerinde soğuk hava ile kurutma yapabilir ve saçınızın nemli kalmasını sağlayabilirsiniz. Karar vermekte zorlanmanız halinde kullanıcılar tarafından yapılan Cvs DN 7033 Reyna saç kurutma makinesi yorumlarına göz atabilir ve ürünle ilgili birçok detayı öğrenebilirsiniz.

Reyna Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Bir ürünün fiyat skalası o ürünün kalite, tasarım ve özelliklerine göre belirlenir. Cvs DN 7033 Reyna saç kurutma makinesi fiyat skalası da bu kriterlere göre belirlenir. Şık tasarımı ile öne çıkan bu ürün, difüzör başlığı ile saçlarınıza muhteşem bukleler vermeye yardımcı olur. Asma kancası ise kullanımı kolaylaştıran bir diğer özelliktir. Bu sayede makineyi kolayca duvara asabilir ve dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Cvs DN 7033 Reyna saç kurutma makinesi en ucuz fiyat avantajlarıyla, Hepsiburada üzerinden satın alınabilir.

Cihazda bulunan Soğuk Hava Özelliği Ne İşe Yarar?

Saç kurutma makinesinde bulunan soğuk hava ayarı, yaz aylarında kullanım için uygun olabilir. Yaz sıcağında saçlarınızı soğuk hava ile kurutmak sizin için rahatlatıcı olabilir. Bunun yanı sıra fön işlemi yapılırken soğuk hava tercih edilebilir. Özellikle hassas yapıda bulunan saçlar için soğuk hava ayarı ideal olabilir.

Difüzör Başlığı Nedir?

Difüzör başlığı bukleli saçların bakımında ya da saçları bukleli şekilde kurutmada kullanılan geniş ve yuvarlak başlıktır. Islak saçlarınıza bukle şekli verdikten sonra aşağıdan yukarı doğru difüzör ile kurutabilir ve harika buklelere sahip olabilirsiniz.

Cvs Saç Kurutma Makinesinin Motor Gücü Nasıldır?

Kaliteli saç kurutma makinesinin motor gücü 1400 watt olarak ölçülür. Evlerde kullanılan bir saç kurutma makinesi için bu oran ideal olabilir.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...